Najnowsze:

 • 2010.12.15 · Budowa systemu zabezpieczeń dla firmy GlaxoSmithKline

  W ramach podpisanej umowy wdrożyliśmy system monitoringu wizyjnego opartego na rozwiązaniach f...

 • 2010.12.02 · Umowa na wykonanie instalacji teletechnicznych dla Centrum Profilaktyki Nowotworów przy Centrum Onkologii w Warszawie.

  Umowa obejmuje wykonanie instalacji przeciwpożarowej UTC-GE, okablowania strukturalnego w standa...

Szybki kontakt:
tel. +48-61-83-99-600 
email: emka@emka.info.pltel. +48-61-83-99-600 
email: emka@emka.info.pl tel. +48-61-83-99-600 
email: emka@emka.info.pl

Wiedza procentuje

... to nasze motto i tym staramy się dzielić z naszymi klientami - wiedzą i doświadczeniem, które bazuje na kilkuset różnych projektach zrealizowanych przez naszą firmę. Zapraszamy do współpracy.

 • 2010.12.15 - Budowa systemu zabezpieczeń dla firmy GlaxoSmithKline

  W ramach podpisanej umowy wdrożyliśmy system monitoringu wizyjnego opartego na rozwiązaniach firmy Teleeye wraz z wirtualnymi krosownicami. Przy wyborze rozwiązania istotne było wykorzystanie kodeku SMAC. Elementem dodatkowym było uporządkowanie systemu zabezpieczeń i scentralizowanie zarządzania systemem oraz budowa zabezpieczeń dla ogrodzenia oparta na systemie kabli sensorycznych. Prace zostały wykonane dla zakładu w Poznaniu.

   

  Zastosowane rozwiązania firmy Teleeye - www.teleeye.pl

   

 • 2010.12.02 - Umowa na wykonanie instalacji teletechnicznych dla Centrum Profilaktyki Nowotworów przy Centrum Onkologii w Warszawie.

  Umowa obejmuje wykonanie instalacji przeciwpożarowej UTC-GE, okablowania strukturalnego w standardzie Cobi-Net na 500 punktów z elementami aktywnymi firmy CISCO, kontroli dostępu do pomieszczeń wraz z zintegrowanym systemem sygnalizacji włamania i napadu oraz instalację przyzywową. Planowany termin zakończenia prac to maj 2011.

   

  Fundacja TVN będzie inwestorem przedsięwzięcia - www.fundacjatvn.onet.pl

 • 2010.11.29 - Wyposażenie centrum logistycznego Piotr i Paweł w instalacje teleinformatyczne i zabezpieczenia kontroli dostepu

  Keri Systems Doors.NET

  Zakończyliśmy instalację systemów:

  - okablowania strukturalnego wraz z instalacją światłowodową

  - zasilania dedykowanego dla urządzeń sieci komputerowej firmy EATON

  - systemu telekomunikacyjnego wraz z sieciowaniem centr logistycznych firmy AVAYA 

  - infrastruktury Wi-Fi dla systemu magazynowego firmy HP

  - systemu kontroli dostępu do pomieszczeń firmy Keri Systems

  - systemu rejestracji czasu pracy firmy Roger

  Całość prac wykonana dla nowego Centrum Logistycznego dla regionu wschodniej Polski.

   

   

  Więcej informacji na temet systemu kontroli dostępu firmy Keri - http://www.kerisys.com

 • 2010.11.18 - Dostawa wyposażenia dla system Call Center w Ciber Polska

  AVAYA Aura

  Zakończyliśmy dostawę elementów wyposażenia systemu Call Ceneter AVAYA dla biura w Poznaniu. Cieszy nas kolejna referencyjna umowa na wdrożenia systemów Call Center.

   

  Oferowane rozwiązania firmy AVAYA - www.avaya.com

 • 2010.11.15 - Kolejny market sieci Piotr i Paweł

  AVAYA IP 500

  Kolejna umowa z firmą Piotr I Paweł na wykonanie instalacji instalacji zabezpieczeń dla obiektu oraz instalację systemu telekomunikacyjnego AVAYA IP Office wraz z dostawą aparatów IP. Tym razem wykonaliśmy zlecenie dla obiektu w Gdańsku. Całość prac wykonana zgodnie z harmonogramem budowy.

   

  W ramach umowy wykonaliśmy zabezpieczenie antykradzieżowe akusto-magnetyczne firmy WG.

 • 2010.11.09 - Przebudowa powierzchni biurowej w zakładzie producenta branży słodyczowej w Poznaniu

  Kolejny kontrakt z producentem branży słodyczowej w Poznaniu. W ramach przebudowy powierzchni open space wymieniono łącznie 500 punktów okablowania strukturalnego oraz przeniesiono wyposażenie sal konferencyjnych w nowe lokalizacje. Instalacja obejmowała przebudowę systemu kontroli dostępu i reejstracji czasu pracy. Z uwagi na zakres zmian parace musiały być również wykonywane w trakcie pracy biura. 

   

  Instalacja okablowania strukturalnego Reichle & De-Massari AG - www.rdm.com

   

 • 2010.10.25 - Przebudowa serwerowni w zakładzie producenta branży słodyczowej w Poznaniu

  Szafy T7

  Zakończyliśmy przebudowę pomieszczenia serwerowni wraz z dostawą kompletu nowych szaf serwerowych dla zakładu produkcyjnego (branża słodyczowa) w Poznaniu. Instalowane szafy to linia szaf T7 DataCenter Rack włoskiej firmy Tecnosteel. Przeniesienie serwerowni odbyło się bezprzerwowo z przeniesieniem systemu zasilania, okablowania światłowodowego i miedzianego. Dodatkowo zmieniona została lokalizacja przełącznic centralowych wraz z lokalizacją centrali telefonicznej obsługującej zakład.

   

  Więcej informacji na temat szaf - www.bladeshelter.info

 • 2010.10.15 - Instalacja systemu DSO dla Urządu Statystycznego we Wrocławiu

  W ramach umowy na wykonanie instalacji systemu DSO dla Urządu Statystycznego we Wrocławiu firma EMKA Communication wykonuje końcowy etap prac związany z uruchomieniem systemu. Prace wykonywane w budynku prowadzone były w trakcie prac urzędu co w znaczny sposób utrudniało wykonanie zadania.

   

  Instalacja systemu oparta została o rozwiązania firmy BOSCH.

 • 2010.08.01 - Rozbudowa systemu AVAYA IP Office o system DECT IP

  AVAYA DECT IP

  W ramach umowy na rozbudowę systemu telefonii IP AVAYA IP Office firma EMKA Communication zainstalowała system DECT IP . Instalacja systemu obejmowała dostawę i konfigurację 11 stacji bazowych. System został zintegrowany z istniejącym systemem tradycyjnym DECT oraz z pełną obsługą posiadanych przez klienta aparatów DECT.

   

  W ramach rozbudowy przeprowadzony został upgrade systemu AVAYA IP Office do aktualnej wersji.

   

  Karta katalogowa z aparatami AVAYA DECT IP

   

 • 2010.07.15 - Zakończenie instalacji systemu oświetlenia awaryjnego dla: Hotelu Gromada w Olsztynie i Szpitala ZOZ w Żyrardowie

  AWEX

  W ramach podpisanej umowy EMKA Communication wykonała instalacja oświetlenia awaryjnego w Hotelu Gromada w Olsztynie oraz w Szpitalu. Instalacja wykonana została w oparciu o rozwiązania firmy AWEX.

   

  Instalacja była wykonana w warunkach pracy szpitala/hotelu co w znaczny sposób utrudniało wykonanie prac. Pomimo utrudnień prace zostały wykonane terminowo. Są to kolejne instalacje wykonane w działających obiektach o charakterze usług całodobowych.

   

  OST GROMADA od 70 lat prowadzi działalność hotelarską i turystyczną w kraju i zagranicą.

   

  Zespół Opieki Zdrowotnej w Żyrardowie działający od 1883 roku i jest jednostką dla której organem tworzącym jest Powiat Żyrardowski.

   

  Strona producenta opraw oświetleniowych AWEX - www.awex.eu

 • 2009.12.19 - Umowa na budowę serwerowni we Wrocławiu

  EMKA Communication podpisała umowę na budowę serwerowni we Wrocławiu. Umowa obejmuje dostosowanie pomieszczeń do wymogów serwerowni w tym również dostosowanie pożarowe. Instalacja obejmuje: podłoga techniczna, system gaszenia gazem, klimatyzację, szafy serwerowe wraz z systemem PDU, centralny system zasilania awaryjnego UPS, systemu telefonii IP, okablowanie strukturalne. W ramach instalacji zmieniliśmy przyłącze budynkowe oraz instalację elektryczną wewnątrz budynkową.

  Umowa obejmuje dostawę serwerów IBM pracujących w klastrach z macierzą dyskową wraz z oprogramowaniem serwerowym Microsoft. Ważnym elementem systemu jest dostawa elementów aktywnych z UTM. Wybrane urządzenia to produkty firmy Fortinet (FortiGate, FortiAnalizer, FortiDB, FortiManager oraz urządzeń dla 900 lokalizacji wyniesionych) wraz z umową serwisową.

  Produkty firm: Fortinet, IBM, Microsoft, AVAYA, EATON, CobiNet.
 • 2009.12.15 - Umowa z Grupą Orbis na wykonanie systemu DSO dla Hotelu Polonez.

  EMKA Communication podpisała umowę na wdrożenie systemu DSO firmy BOSCH w Hotelu Polonez w Poznaniu. Całość prac obejmuje instalację systemu w działającym hotelu. Projekt zakłada instalację 1 400 głośników. Umowa została podpisana z ORBIS Spółką Akcyjną z siedzibą w Warszawie.

  Grupa Orbis jest największą w Polsce i w Europie Środkowej grupą turystyczno hotelową, która oferuje usługi w branżach: hotelarskiej, biur podróży, touroperatorskiej, międzynarodowej i krajowej komunikacji autokarowej, wynajmu i leasingu samochodów oraz gier hazardowych.

  System DSO firmy BOSCH - opis na www.boschsecuritysystems.pl