Najnowsze:

 • 2010.12.15 · Budowa systemu zabezpieczeń dla firmy GlaxoSmithKline

  W ramach podpisanej umowy wdrożyliśmy system monitoringu wizyjnego opartego na rozwiązaniach f...

 • 2010.12.02 · Umowa na wykonanie instalacji teletechnicznych dla Centrum Profilaktyki Nowotworów przy Centrum Onkologii w Warszawie.

  Umowa obejmuje wykonanie instalacji przeciwpożarowej UTC-GE, okablowania strukturalnego w standa...

Szybki kontakt:
tel. +48-61-83-99-600 
email: emka@emka.info.pltel. +48-61-83-99-600 
email: emka@emka.info.pl tel. +48-61-83-99-600 
email: emka@emka.info.pl

Wiedza procentuje

... to nasze motto i tym staramy się dzielić z naszymi klientami - wiedzą i doświadczeniem, które bazuje na kilkuset różnych projektach zrealizowanych przez naszą firmę. Zapraszamy do współpracy.

 • 2011.03.25 - Automatyka budynkowa Kieback&Peter

  Rozpoczęliśmy współpracę z producentem automatyki budynkowej Kieback&Peter. Kieback&Peter jest jednym z wiodących producentów wysokiej jakości innowacyjnych systemów sterowania instalacjami wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania oraz systemów komputerowego zarządzania budynkiem. Sukces rodzinnego przedsiębiorstwa oparty jest na 80 latach doświadczeń oraz umiejętnościach i zaangażowaniu pracowników w całej Europie. Kieback&Peter jest partnerem w zakresie innowacyjnych rozwiązań, uczciwych konsultacji, szybkiej dostawy urządzeń, uruchamiania oraz niezawodnego serwisu systemów automatyki budynków. Rozwiązania Kieback&Peter stosowane są budynkach biurowych i przemysłowych, w hotelach, szpitalach, szkołach, uniwersytetach, budynkach administracji państwowej, bankach i centrach handlowych. Sterują lokalnymi sieciami ciepłowniczymi jak i instalacjami pozyskiwania energii słonecznej. Wszędzie chronią i zwiększają wartość inwestycji.

   

  Kieback&Peter to inteligentne urządzenia i systemy do efektywnego i niezawodnego sterowania, regulacji, nadzoru i zarządzania technicznym wyposażeniem budynku. Rozwiązania są dokładnie dostosowywane do potrzeb klientów i lokalnych wymogów. Zapewniają wysoką jakość, niezawodność oraz maksymalną łatwość obsługi.

  Więcej informacji na http://www.kieback-peter.de 

 • 2010.03.03 - AVAYA IP Office wersja 6.0

  AVAYA wprowadza na rynek system w wersji 6.0. System posiada szereg nowych funkcjonalności w typ nową wersję aparatów IP serii 96xx. Nowością jest też zintegrowanie licencyjne co powoduje uatrakcyjnienie cenowe aplikacji dostępnych do tego momentu jako osobno funkcjonujące licencje. System posiada również możliwość sieciowania do 1000 stanowisk. Więcej informacji na www.avaya.pl

  AVAYA IP Office - System telefoniczny przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, Avaya IP Office oferuje potężne możliwości, aby pomóc pracownikom bardziej efektywnie komunikować się z klientami, dostawcami i ze sobą nawzajem. Połączenie zaawansowanych funkcji, duża funkcjonalność biznesowa z łatwością obsługi i uproszczone zarządzanie systemem sprawia, że IP Office pomaga małym firmom w bardziej efektywnym wykorzystaniu łączności w celu odróżnienia ich od konkurencji.